Новини ICS
04.17.2019 10:01

Перший етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 30.03.2018 № 307 у базових закладах вищої освіти усіх обласних центрів України 13 квітня 2019 р. було заплановано І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування (у статусі 1/8 фіналу командної студентської першості світу з програмування АСМ-ІСРС). Чернігівський національний техногологічний університет зустрів команди з усієї області для визначення представників на Всеукраїнскому етапі. На базі нашої кафедри було організовано та проведено це змагання.

Наш партнер, IT компанія Astound Commerce забезпечила всебічну підтримку такої ініціативи.

День змагання

В запеклому протистоянні зустрілися команди студентів з Чернігова, Ніжина, Прилук, а також майбутні айтішники з 11-ї, 12-ї та 15-ї шкіл міста. Команди по 3 чоловіки змагалися у вирішенні запропонованих завдань. Свій варіант програмної реалізації потрібно було зафіксувати на офіційному веб-сайті олімпіади.

Підсумки

Першість серед студентів здобула команда коледжу транспорту та комп'ютерних технологій (КТКТ) Чернігівського національного технологічного університету.

Найкращими серед школярів виявилися учні 10-го класу фізико-математичної школи №12.

Вітаємо переможців та дякуємо всім учасникам!

Що далі?

Команди, які пройшли регіональний відбір будуть запрошені на наступний етап олімпіади.

  • ІІ етап – 13-15 вересня 2019 р. у базових ЗВО ІІ етапу;
  • фінальні етапи – 8-10 жовтня 2019 р. в Одеській національній академії харчових технологій, 18-20 жовтня 2019 р. – у Вінницькому національному технічному університеті

Кафедра ІКС запрошує всіх прийняти участь у цьому змаганні наступного року.